Dempaş Hırdavat Kuyumculuk ve Orman Ürünleri Ltd. Şti. 2009 yılında Konya'da kuruldu. İş yaşamına kereste imalatı ile başlayıp, yarım asrı aşan sektördeki yolculuğu ile bugünlerde sektörün en çok örnek alınan fırması olmayı başardı.

Kontraplak, sunta, mdf, kaplamalı sunta ve mdf, finiş folyo kaplı mdf, boyalı sunta ve mdf gibi ürünlerin kaliteli üretimi ve satış sonrası hizmeti, Dempaş’ı sektörde saygın ve tercih edilen bir firma haline getirdi.

2012 yılında Dempaşlam markası adı altında, melamin kapı yüzeyi üretimi ve kapıyı tamamlayıcı tüm ürünlerin satışına başladı. Kısa zamanda, melamin yüzey denilince, sektörde akla gelen ilk firma haline geldi. Dempaş ürünleri Bulgaristan, Türkmenistan, İran, Mısır, Fas, Makedonya, Azerbaycan, Kıbrıs, Libya, Tunus, Cezayir gibi ülkelerde de tercih edilmekte ve kullanılmaktadır.

Fabrikamızda, kapı üretiminde ihtiyaç duyulan tüm ürünler (melamin kapı yüzeyi, micro laminat kaplı kasa, pervaz ve cam çıtası, PVC kenar bandı) mobilya üretiminde arkalık, çekmece altı ve klapa, kalınlaştırılmış panel (light board) üretiminde ve lazer kesim ile promosyon sektöründe kullanılabilen 3 - 8 mm arasında mdflam üretilmektedir. Dempaş Plus - Dempaş Lam - Dempaş Kap markalarımızdır.

Tüm bu başarıların ışığında, sektörün en önde gelen firmalarından olan KASTAMONU ENTEGRE’nin bayisi ve bölge deposu olarak hizmet vermeye başladı. Toplam 13.000 m2 alanda müşterilerinin, üretim aşamasında ihtiyacı olan tüm malzemeleri, tek bir çatı altında bulabileceği bir firma olmayı hedefledi ve başardı.

Canlı Destek