Dempaş Flex & Microlaminat

KASA VE PERVAZ KAPLAMALARI

Dempaş olarak üretmekte olduğumuz 4 mm ve 6mm melamin kapı yüzeylerimiz, kanat imalatından sonra birebir renklerde ve kapı yüzeyleriyle aynı dokuda kaplanan kasa, pervaz ve diğer tamamlayıcı ürünlerle birlikte kapı üretimi sonlandırılmaktadır. Kasa ve pervaz sarımında yıllarca firmaların tercihlerine , kalite  anlayışına göre birçok yerli ve ithal ürünler kullanılmıştır. Ancak bu tarz ürünlerde partiler arasındaki renk farklılıkları, yüzey direnci, kağıt gramajının düşük olması, emprenyeli ürünler yerine pre-emprenyeli finish folyolar, uzak doğudan ithal edilen veya yerli üretim pvc gibi buna benzer ürünler üretim kalitesini düşürmüştür.  Firma olarak ürünlerimizde kasa ve pervaz sarımı için tavsiye ettiğimiz kaplama malzemeleri kendi adımıza ürettirdiğimiz post emprenyeli Dempaşflex ve 0,20 microlaminattır.


DEMPAŞFLEX :

Post emprenye kağıt teknolojisi ile üretilen ve reçine veya akrilik ile emprenye edilmiş dekor  kağıdı ile uyumlu hale getirilen Dempaşflex;

Poliüretan ve poliolefin tutkallarla mükemmel seviyede yapışma mukavemeti,

Profil sarma makinalarında yüksek hızla sarılması,

Yüzey direnci,

Renk solmalarına karşı dayanıklılığı,

Esnekliği

Kapı yüzeyleri ile renk uyumu sayesinde muadil ürünlere karşı maksimum avantaj sağlamaktadır.


0,20 MICROLAMİNAT :

Kapı üretiminde tamamlayıcı ürün olan kasa ve pervazın sarımında kullanılan üstün nitelikli esnek bir laminattır. Güçlü yüzey özellikleri sayesinde, işçilik maliyeti ve harcanan zamanı asgariye indirerek imalatçı firmaların maliyetini minimuma indirger. 0,20 microlaminatın en büyük avantajlarından bir tanesi, ürünün kapı yüzeyinde kullanılan dekor kağıdı ile birebir uyum sağlamasıdır.

EN Sınıflandırma : HGP, HGS , VGP , VGS

EN 438 - 3

Kalınlıklar : 0,20 mm

*Ebatlar    : 950 mm - 1220 mm - 1300 mm - 1400 mm

*Minimum 250 mt ve üzeri uzunluklarda üretilebilmektedir.